Переможцями змагань серед шістдесяти команд стали представники України, тренери миколаївського спортивного клубу L-fitness та волонтери "People’s Project" Валерій Кисель, Олена Савченко та їхній одеський побратим Олександр Ярощук. Вони виконали сім комплексів на виживання, включаючи греблю, біг, важку атлетику та гімнастику. На другій сходинці опинились представники Іспанії, на третій Угорщини.

Спортсмени весь час тримали нас у курсі змагань, повідомляючи про проміжні результати на власних сторінках у соцмережах.

У перший день змагань наші герої були близькими до лідерів, але відставали на декілька балів. На другий день вони все ж таки вибороли перемогу.

Одразу після оголошення остаточних результатів Валерій Кисель виклав відео у себе на сторінці в Facebook, де можна почути оплески на адресу наших Чемпіонів під час церемонії нагородження.

Українські спортсмени підняли на п’єдесталі жовто-блакитний прапор, прославляючи нашу державу на європейській арені. Хто найсильніші в Європі? Правильно, українці! Тепер вже офіційно.

Підкорення Чемпіонату Європи підтверджує високий рівень професіоналізму наших тренерів з кросфіту. Саме під їх керівництвом в рамках проекту "Кросфіт для військових" були підготовані справжні кіборги фізичного виховання, універсальні солдати для української армії.

Спортсменів із перемогою вже привітало чимало їх близьких друзів і знайомих. Відомий волонтер Давид Арахамія привітав чемпіонів і підкреслив, що Валерій Кисель є не тільки колишнім десантником, але і його другом і співзасновником проекту People’s Project. Давид мріє, що колись Валерій очолить програми фізпідготовки всіх Збройних сил України.

Керівник "People’s Project" Максим Рябоконь також щиро привітав спортсменів: "Я дуже пишаюсь цими людьми і дуже радий, що вони є частиною People‘s Project. Новина гідно заслуговує посісти місце розсіювача зради на весь тиждень".

Заступник керівника Департаменту патрульної служби Євгеній Жуков, відомий за позивним Маршал, по-доброму назвав Олену та Валерія "машинами" і додав: "Піт, кров, важка праця та командна робота дають результат".

Зрештою директор Миколаївського теплоремонтного заводу В’ячеслав Сімченко пожартував:

Не чекаючи безвізу, Європу Ви вже завоювали!

Та є у цьому і крихітна ложечка дьогтю. Підготували майже півсотні майбутніх тренерів для Збройних сил, провели чудові змагання поранених бійців, зведені змагання військових, підкорили Європу і прославили нашу країну у професійному середовищі, витратили просто прірву сил, часу та власних ресурсів, і лишилися без подяки. Справа у тому, що кошти на проект "Кросфіт для військових" ми зібрали поки що не у повному обсязі – і от саме час та зусилля тренерської команди лишилися неоплаченими.

Кожен із нас може долучитися до доброї справи і відзначити патріотів-волонтерів – кожна, навіть найменша пожертва, буде дуже доречною і допоможе виявити щиру подяку нашим героям.

Читайте також: Вони поруч: як українці в еміграції допомагають пораненим співвітчизникам