Українські каратисти здобули три золота й одне срібло на престижних змаганнях

21 квітня 2019, 19:11

Українські каратисти виграли чотири медалі на престижних змаганнях в столиці Марокко Рабаті. В активі українців три золоті медалі та одна срібна.

Анжеліка Терлюга (до 55 кг), Станіслав Горуна (до 75 кг) та Валерій Чоботар (до 84 кг) у наднапружених та видовищних фінальних поєдинках здобули перемоги й зійшли на першу сходинку п’єдесталу пошани Karate1 Premier League.

Галина Мельник (до 68 кг) у рівній боротьбі поступилася у фіналі й стала срібною медалісткою у Рабаті.

Завдяки цим досягненням українські спортсмени зробили ще один крок на зустріч першій в історії цього виду спорту Олімпіаді-2020.

Наприкінці минулого місяця жіноча збірна України з карате здобула золоті медалі чемпіона Європи в командному куміте.