Про це він повідомив у інтерв’ю Укрінформ.

Читайте також: Росія і Олімпіада-2018: застосування допінгу виправдало себе

"Таке рішення ми прийняли ще у листопаді минулого року під час чемпіонату України у Чернівцях. Цьому передував довгий і складний діалог усередині федерації. На кону стояли дві складові: одна спортивна, а друга не просто політична, а людська, моральна. Було принято не просте для спортсменів рішення про те, що ми бойкотуємо чемпіонат Європи. Сьогодні говорити, що спорт поза політикою, війна поза політикою, м'яко кажучи, не зовсім коректно", – пояснив Левчук.

Очільник федерації зазначив, що президент і генеральний секретар Міжнародної федерації карате повністю розділяють таку позицію позицію.

Упевнений, наше рішення максимально зважене, обгрунтоване і чесне. Ми, як мінімум, чесні перед собою, ми вважаємо Росію країною-агресором і не можемо розділяти свою спортивну позицію від політичної і громадянської. Це переконання більшості моїх колег - тренерів та функціонерів федерації, – зазначив Сергій Левчук.

За його словами, втрачені рейтингові очки за пропуск чемпіонату українські юніори мають шанс компенсувати наступного літа на турнірі в Болгарії та відбірковому чемпіонаті у Хорватії.