Про це передає УНІАН.

"Було дуже важко. Але нам було з кого брати приклад, напередодні золото завоював Юрій Чебан. Ця нагорода додала емоцій, сил і впевненості в собі всій нашій команді. Нам, зокрема", – розповів Міщук.

В Ріо було дуже важко боротися. Важко рано вставати о 5 ранку, важко тренуватися, важко лягати о пів на дев'яту вечора, прямо як діти маленькі. Що стосується гонки, то вона склалася для нас вдало внаслідок правильної тактики. Як звичайно, ми зуміли додати у вирішальний момент, в кінцівці. Ми завжди починаємо досить спокійно, а на другій половині дистанції вже включаємося в гонку на повну. У підсумку, зуміли втрутитися у трійку призерів, –
поділився Янчук.

За словами Міщука, їм завадив досягнути кращого результату сильний боковий вітер.

"Разом з тим, могли досягти і більшого. Але нам завадив сильний боковий вітер, який зіграв не на нашу користь. При інших погодних умовах, думаю, зуміли б поборотися якщо не за перемогу, то за срібло, як мінімум", – сказав спортсмен.

Нагадаємо, 20 серпня українські веслувальники Дмитро Янчук та Тарас Міщук вибороли для України ще одну бронзову медаль. Спортсмени стали третіми у фіналі з веслування на каное-двійках на 1000 м серед чоловіків.