Першу золоту нагороду до активу збірної України занесла дзюдоїстка Дарія Білодід 22-го червня.

Дарія Білодід здобула перше золоту медаль для України. Фото: НОК України

Третю золоту нагороду 22-го червня для України виграла Анастасія Сапай.

23-го червня дві золоті нагороди українські спортсмени вибороли в легкій атлетиці.

Золота нагорода у змішаній естафеті. Фото: НОК України

Ольга Ляхова, Яна Качур, Олексій Поздняков, Євген Гуцол. Фото: НОК України

Марія Повх і Людмила Кукліновська. Фото: НОК України

Ганна Соловей стала чемпіонкою II Європейських ігор у гонці за очками. Фото: НОК України

Юлія Ткач. Фото: НОК України

Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Олексій Поздняков, Яна Качур. Фото: НОК України

Віктор Вихрист здобув перше золото для України в боксі. Фото: НОК України

Шість золотих медалей подарував Україні останній день змагань. Скарбничку України золотом поповнили Жан Беленюк, Олександр Хижняк, Олег Верняєв, Анастасія Бачинська, Аніта Серьогіна та Станіслав Горуна.

Жан Беленюк. Фото: НОК України

Олександр Хижняк знищив італійця за золото в боксі у вазі до 75 кг. Фото: НОК України

Олег Верняєв впевнено здобув золото у вправах на брусах. Фото: НОК України

Анастасія Бачинська сенсаційно виграла золото у спортивній гімнастиці. Фото: НОК України

Аніта Серьогіна. Фото: Getty Images

Станіслав Горуна. Фото: Getty Images