Загалом на світовій першості були представлені спортсмени із 25 країн світу, які змагалися за нагороди з пауерліфтингу у жимі лежачи.

Дивіться також: У Києві відбувся чемпіонат України зі стронгмену 2018

За підсумками змагань в активі національної збірної дві золоті, сім срібних та чотири бронзові нагороди.

Як інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту, 7 медалей представники збірної України завоювали у категорії "дорослі".

Чемпіонкою світу у вазі 72 кілограми стала Тетяна Мельник. Катерина Ткачук, Костянтин Мусієнко та Андрій Кримов завоювали срібні нагороди.

До слова, Костянтин Мусієнко, який виступав у вазі 83 кілограми, оновив рекорд Європи та світу.

Чемпіони та рекордсмени з'явились у синьо-жовтій збірній в категорії "юніори".

Так, серед спортсменів у вазі 93 кілограми перемогу здобув Артур Залетов, який також встановив новий рекорд Європи.

Віце-чемпіонами стали Микита Жуковський у вазі 105 кілограмів, Юрій Монастирський – 120 та Михайло Малкуш у вазі 59 кілограмів. Бронзовим призером змагань у вазі 74 кілограми став Руслан Рузімурадов.

Віце-чемпіоном світу серед юнаків у вазі 105 кілограмів став Ігор Оробець.