Більше того львів’яни Олександр Гатин-Лозинський на псевдо Lussy Sky та Олександр Богочук, якого ще називають Drud’ом, стали справжньою сенсацією в соцмережах. Відео з фіналу чемпіонату вийшло більш ніж захопливим. Дві команди йшли на рівних, журі ніяк не могло визначитися. Довелося ввести додатковий раунд, який і назвав переможця.

Особливо хлопці пишаються тим, що перевершили команди, на які ще кілька років тому дивились із захватом і називали своїми кумирами.

У брейкінгу важливе все. По-перше, наскільки свіжими та унікальними є твої рухи. По-друге, наскільки добре ти попадаєш у музику. Хлопці ніколи не знають, який трек увімкне ді-джей. Заготовки рухів, звісно, є, але щоразу доводиться складати їх у новий танець – постійна імпровізація. По-третє, впевненість, з якою виходиш.

В обох хлопців за плечима уже більше 10 років досвіду. Тож брейкінг для них давно перетворився на стиль життя.

За усіма тренуваннями часу лишається не так багато. Drud встигає ще записувати треки, а Lussy Sky свій досвід передає львівським хлопчакам. При чому деякі учні, як-от Raptor, уже увійшли до складу команди Navi і у свої 7 років могли витворяти захопливі трюки.

Розслаблятись львівські бі-бої не планують. Адже уже задумали виступити на чемпіонаті 2017 року.

Слідкувати за хлопцями можна на в Інстаграмі: Drud та Lussy Sky

Читайте також: Екстремал з українським корінням, який вразив світ