Українські біатлоністи вражали результатами цього тижня

3 грудня 2017, 21:39

Олена Підгрушна ставить на місце тих хто поспішив списати її з рахунків. Капітан Збірної України з біатлону показала найкращий серед синьо-жовтих результат у гонці переслідування на першому етапі Кубка світу.

Стартувавши лише 28 Олена, закривши усі мішені, дісталася фінішу 9. Юлія Джима після двох поспіль бронзових нагород, цього разу не змогла впоратися зі стрільбою, 5 промахів і тільки 21 місце. Валентина Семеренко фінішувала 16, а Віта – 18. 25 фінішувала Анастасія Меркушина.

Другу поспіль перемогу здобула німкеня Деніз Херман. Француженка Бреза знову 2, а на 3 сходинці Юлію Джиму замінила Марте Олсбю з Норвегії.

Врешті здобув дебютну перемогу нового сезону Мартен Фуркад. Гегемон чоловічого біатлону безапеляційно виграв пасьют із одним промахом. Словенець Яков Фак – другий, третім став ще один француз Кантен Фійон-Має.

Єдиний представник України Артем Прима не закрив лише одну мішень і зумів прогресувати із 50 позиції аж на 24.