1 грудня Юлія Джима принесла у скарбничку збірної вже другу бронзу і виборола вона її саме у спринті.

У суботу спринтерські забіги першого етапу Кубка світу у шведському Остерсунді продовжились серед чоловіків.

Дивіться також: Збірна України з біатлону залишилася без медалей у суперміксті через падіння Підручного: відео

На жаль, жоден з п'яти представників української збірної не фінішував у заліковій зоні.

Найкращий результат показав Артем Прима, який з двома промахами, опинився на 50-й сходинці.

Натомість дуже видовищною видалась боротьба за золоту нагороду.

Француз Мартен Фуркад, який вже кілька сезонів поспіль є лідером загального заліку, стартував під 13-м номером. Попри один промах на першій стрільбі він, як завжди, показав феноменальну швидкість на дистанції і довго отримував лідерство після фінішу.

Фуркад вже приймав привітання і роздавав короткі інтерв'ю як ймовірний переможець гонки, проте норвежець Тарєй Бьо вніс корективи розташування біатлоністів на подіумі.

Він, як і Фуркад, припустився одного промаху, проте знаючи результат суперника, зумів його випередити по дистанції і фінішував з перевагою над французом у 0,7 секунди.