Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

Як відомо, біатлоніст Володимир Семаков посів 31 сходинку, Артем Прима фінішував 46-им, а Сергій Семенов – 53-ім. Спортсмени прокоментували свою участь на Олімпіаді-2018. Зокрема, після фінішу Володимир Семаков зазначив, що на гонку виходив в гарному настрої та бажанні перемагати.

Читайте також: Біатлон на Олімпіаді-2018: перемогу в чоловічій індивідуалці святкує Йоханнес Бьо

Настрій був бойовим. Я дуже хотів показати гідний результат. Налаштовувався на рівну та швидку гонку. Це вдалося, але ноги підвели – було важко витримати такі великі підйоми,
– розповів Володимир Семаков.

Спортсмен додав, що стан його здоров'я далекий від ідеалу, відтак складно було подолати весь шлях гонки.

"Щоб претендувати на високі місця, треба швидше бігти та влучно стріляти. Самопочуття сьогодні було краще, ніж у попередніх гонках, але все-таки фізичний стан далекий від ідеального. Це була остання індивідуальна гонка для мене в Пхьончхані-2018, попереду – естафета. Сподіваюся, в командному виступі результат буде кращим", – зазначив біатлоніст.

Читайте також: Олімпіада-2018: медальні підсумки 15 лютого

Водночас учасник Олімпіади-2018 Артем Прима пояснив, що перед кожною гонкою українські біатлоністи виходили на старт з прагненням перемогти. Однак не завжди очікування вболівальників та спорстменів справджуються.

"Ми завжди налаштовуємося виступати якомога краще, але не завжди це виходить. Вірю, що вже у найближчому майбутньому у нас все вийде. Вдячний всій Україні, вболівальникам за підтримку. Вона дуже важлива для нас!" – наголосив Артем Прима.

Нагадаємо, що Зимові Олімпійські ігри почались 9 лютого. Україну у змаганнях представили лише 33 спортсмени, що, за словами експертів, є своєрідним антирекордом блакитно-жовтої збірної. Наразі жоден із вітчизняних спортсменів не здобув перемоги.