Феєрія українок у Парижі

Одразу чотири легкоатлетки представляли честь України на Діамантовій лізі у столиці Франції. У сектор у стрибках у висоту змагались Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Юлія Левченко та Катерина Табашник, пише 24 канал.

Читайте також Легкоатлетка Рижикова виборола перше "срібло" в сезоні на етапі Діамантової ліги

Першою серед українок підкорювати висоту вийшли у сектор Табашник, яка з першої спроби взяла 1.75 метри. Далі у змагання вступили Геращенко та Левченко. Усі три наші стрибунки підкорили планку на висотах до 1.88. Вже на 1.92 метра у дівчат з'явились перші проблеми.

Ірина та Катерина лише з останньої спроби змогли продовжити боротьбу. Натомість Левченко легко з першого стрибка взяла висоту та пішла відпочивати перед наступною висотою. 1.95 теж не стала перешкодою для Юлія – перший стрибок та одразу вдалий.

Табашник взяла з другої спроби, а Геращенко успішно виконала третій стрибок на 1.95.

Космічна розв'язка

На 1.98 метри для себе виступ на Діамантовій лізі закінчили дві українки – Левченко та Табашник. Усі три спроби дівчат були невдалими. Що не скажеш про Ірину – взяла з першої спроби.

Через найменшу кількість спроб Юлія вже гарантувала собі "бронзу" престижного турніру. Разом із нею цю сходинку п'єдесталу поділила австралійка Нікола Оліслагерс. Табашник стала шостою.

Магучіх, яка розпочала для себе змагання з 1.88, не відчувала проблем до висоти 2.01, яку змогла взяти з другої спроби. Геращенко, яка вже гарантовано була срібною призеркою, нав'язала конкуренцію Ярославі. Але усі три спроби Ірини були неуспішними. Тому друга сходинка подіуму була для киянки.

Переможний стрибок Ярослави Магучіх: дивіться відео

Магучіх на цьому не зупинилась та спробувала взяти 2.05, але не впоралась.

Ярослава Магучіх – переможниця Діамантової ліги у Парижі. Уродженка Дніпра втретє тріумфувала на турнірі такого рівня у цьому сезоні.

Синьо-жовтий п'єдестал у Парижі! Це неймовірний результат від наших стрибунок у висоту! Це просто не передати словами.

Призерки зі стрибків у висоту (у метрах)

1. Ярослава Магучіх – 2.01
2. Ірина Геращенко – 1.98
3. Юлія Левченко – 1.95

3. Нікола Оліслагерс (Австралія) – 1.95