Під час виступу Ірина Деха показала загальний результат у 236 кілограмів – 106 кілограмів у ривку та 130 кілограмів у поштовху. Саме завдяки ривку українці вдалося випередити своїх конкуренток – шведку Патрицію Стреніус та канадку Крістел Нгарлем, які стали срібними та бронзовими призерами першості відповідно.

Ірина Деха на п'єдесталі Чемпіонату світу в Римі (фото: Fipe Federazione Italiana Pesistica)

Для Ірини Дехи це перша медаль такого ґатунку на такому рівні. До цього вона вигравала лише чемпіонат Європи у 2016 році. А на чемпіонаті світу у 2019 році могла вибороти бронзову медаль, однак зайняла лише підсумкове четверте місце, адже виявилася важчою за суперницю на 150 грамів при однакових результатах.