У першому сеті все вирішилося на тай-брейку. До цього суперниці виграли свої подачі, по одному разу "обмінявшись" виграшем подачі одна в одної. Та саме на тай-брейку успішнішою виявилася чешка.

Читайте також: Денис Берінчик переміг колумбійця Прієто технічним нокаутом у шостому раунді

У другому сеті Ястремська виграла одну подачу Сміткової, і у дев’ятому геймі одразу могла подавати на сет-пойнт. Однак після рахунку 40:0 чешка зуміла виправити ситуацію, та навіть могла виграти гейм, довівши справу до брейк-пойнту. Та все ж Ястремська після цього з третьої спроби реалізувала сет-пойнт.

Все вирішувалося у третьому сеті. І знову на тай-брейку. Обмінявшись подачами на початку, а згодом і на сьомому та восьмому геймах, на тай-брейку тенісистки вигравали свої подачі. Відтак визначальною стала втрата українки на своїй подачі за рахунку 4:5 на користь чешки. Після того Ястремська програла наступну свою подачу. Титул виграла Сміткова

Даяна Ястремська – Тереза Сміткова 1:2 (6:7(2), 6:3, 6:7(4)

Варто зазначити, що на турнірі у Ілклі у фіналі зіграє український тенісист Сергій Стаховський.

Щодо Ястремської, то вихід у фінал турніру дозволить їй піднятися одразу на 20 позицій вверх в рейтингу WTA, який буде оновлено в понеділок, 25 червня. Вона займе 127 місце. Окрім того, фіналістки турніру, зазвичай, отримують запрошення в основну сітку Wimbledon.