На міжнародному турнірі у Польщі Вікторія Ратнікова продовжила свою безпрограшну серію у зимовому сезоні. Вихованка ЗТУ Костянтина Рурака подолала дистанцію 60 метрів, встановивши новий особистий рекорд – 7,32 с. Ця перемога стала для українки шостою поспіль та другою у міжнародних змаганнях.

До теми: Українки Магучіх, Геращенко і Левченко зайняли всі місця на п'єдесталі турніру в Польщі

Срібло та бронза змагань залишились за польськими легкоатлетками – Катажиною Сокульською та Марікою Поповіч.

Зовсім трішки забракло щоб вийти у фінал Марії Мокровій та Іванні Аврамчук, які пробігли 60 метрів за 7,63 с та 7,78 с відповідно. До фінальної частини змагань серед чоловіків не вдалось потрапити Роману Кравцову (6,84 с).

Фінал у бігу на 60 метрів із бар'єрами серед чоловіків відбувся теж без українських представників. Віктор Солянов у забігу показав час 8,17 с. У змаганнях серед жінок Наталія Юрчук-Ручківська зупинилась в одному кроці від фіналу (8,46 с), а Анна Плотіцина фінішувала п’ятою (8,20 с).

Юлія Чумаченко посіла друге місце в стрибках у висоту із результатом – 1,89 м. Перемогу здобула ж польська спортсменка Каміла Лічвінко із висотою – 1,93 м.

Цікаво побачити: Українська чемпіонка у жахливих умовах готується до Олімпіади: відео

Нещодавно Федерація легкої атлетики розповіла про розподіл державних коштів на підготовку до змагань. Найбільше з усіх фінансової допомоги отримає Ярослава Магучіх – більше мільйона гривень. Трішки меншу суму отримає Марина Бех-Романчук у розмірі більше 900 тисяч гривень.