Золото завоювали Роман Сиркін (до 52,2 кг), Денис Бондарь (до 61,2 кг), Ігор Шмиголь (до 65,8 кг), Єгор Костюченко (до 77,1 кг) і Валентина Семаль (до 47,6 кг ).

Срібло взяли Артур Воробьйов (до 77,1 кг), Еміль Усейнов (від 93 кг) і Людмила Ілюк (до 52,2 кг).

Бронзові нагороди завоювали Дарья Іванова (до 56,7 кг), Дарья Чібісова (до 61,2 кг) та Ірина Піцик (до 72,6 кг).

Українська команда стала першою в медальному заліку. У боротьбі за перше командне місце українці випередили Австралію та США.

Турнірна таблиця чемпіонату світу з MMA GAMMA

Що таке MMA? Це вид спорту і категорія бойових мистецтв, що містить різноманітні засоби й способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою.