Тренерами на хокейному масовому катанні стали легендарний український хокеїст і генеральний директор УХЛ Сергій Варламов, директор ДЮСШ "Крижинка" Ігор Архипенко і форвард ХК "Кременчук" Олексій Ворона.

До слова, український хокеїст визнаний найкращим атакувальним гравцем в США

Сьогодні діти стали учасниками відкритого тренування від професіоналів хокейної справи, які з радістю ділилися своїми знаннями з новоспеченими гравцями. Хокеїсти допомогли дітям стати на ковзани, підтримували їх і намагалися навчити чомусь новому та цікавому.

Відкрите тренування для дітей з інвалідністю (фото УХЛ)

А вихованці Фонду, в свою чергу, зі своїми батьками з захопленням освоювали ази катання на ковзанах і поставити багато питань своїм тренерам. Діти виявилися дуже активними і по ходу всього тренування, не втомлюючись, освоювали нові елементи.

Варто побачити: Під час матчу НХЛ шайба ледь не потрапила коментатору в голову

Форвард "Кременчука" Олексій Ворона, зізнався, що в такому заході брав участь вперше, проте залишився під великим враженням.

"У мене сьогодні залишилися максимально позитивні емоції. Завжди приємно хоч чимось допомогти дітям. Не у всіх діток є фізична можливість вийти на лід, але, я думаю, що у нас вийшло їм показати, що їхня мрія може здійснитися. Мені максимально приємно тут перебувати і ця подія ще надовго залишиться в моїй пам'яті. Всі діти хотіли вийти на лід. Вони катаються, пробують і задають дуже багато запитань. Ну а ми, тренера, у міру своїх можливостей, вчимо їх і допомагаємо", – розповів Олексій Ворона