Представниця України Наталія Попова посіла восьме місце з результатом 53.44 бала в короткій програмі на командних змаганнях фігуристів, передає УНН з посиданням на сайт Олімпіади в Сочі.

Виграла змагання 15-річна росіянка Юлія Ліпницька. Один з фаворитів змагань – японка Мао Асада – впала після одного зі стрибків і зайняла третю позицію.

1. Юлія Ліпницька (Росія) - 72,90

2. Кароліна Костнер (Італія) - 70.84

3. Мао Асада (Японія) - 64,07

4. Ешлі Вагнер (США) - 63,10

5. Кейтлін Осмонд (Канада) - 62,54.

У командному турнірі фігуристів на Олімпійських іграх після виступу спортсменів у чотирьох коротких програмах (чоловіки, спортивні пари, танцювальні пари, жінки) збірна України посідає дев'яте місце.

Доля медалей у командній першості вирішиться в неділю 9 лютого, коли пройдуть довільні програми у чоловіків, жінок і в танцювальних парах.

До слова, на Олімпіаді в Сочі у лижних перегонах найкраща з українок – Шевченко — на 27 місці.