Кривонос здобула бронзову нагороду з одним колом штрафу. І за швидкістю стрільби, і за швидкістю на лижні Анна ввійшла до десятки найкращих (22:02,4). Перемогу у гонці здобула шведка Аманда Лундстрем завдяки чистій стрільбі.

У топ-20 з українок потрапила тільки дворазова чемпіонка світу серед юніорів Катерина Бех. Вона припустилася трьох промахів на двох вогневих рубежах і, за підсумком, поступилася на фініші переможцю 1 хвилину і 27 секунд.

Кривонос вперше в сезоні стала призером особистої гонки на етапі юніорського Кубка IBU. В особистому заліку Кубка 21-річна біатлоністка піднялася на 16 місце.

Наступну гонку, яка також буде спринтерською, на етапі в Норвегії дівчата проведуть вже у суботу, 2 березня.