Перша гонка та відразу подіум

25-річна українська біатлоністка з п'єдесталу розпочала для себе новий сезон. На першій стрільбі Дарія Блашко одного разу влучила "у молоко". Що не скажеш про її стійку – п'ять з п'яти.

Цікаво побачити Чемпіони, протистояння та сенсації: яскравий трейлер нового біатлонного сезону

Завдяки лише одній хибі українка змогла фінішувати третьою у спринті, який дав старт новому сезону. Боротьба за "золото" була дуже спекотною. на фініші відставання третього від першого місця склало лише 3,1 секунди.

Інші українські біатлоністки теж показали непоганий результат у шведському Ідре – ще дві українки у топ-20. Ольга Абрамова з одним промахом стала 13-ю, а Бех – 16-ю. Катерина теж одного разу схибила на лежці.

Надія Бєлкіна та Анна Кривонос фінішували за межами топ-30.