Відео з'явились на каналі Boxing.ua у Youtube.

Після низки блискучих перемог у США боксери записали відеозвернення, у якому присвятили свої тріумфи Україні.

"Україно, це було для вас!", – сказали спортсмени разом.

Також кожен боксер поділився враженнями окремо. Зокрема, Олександр Усик подякував за підтримку усім, хто за нього вболівав.

Дуже радий, що переміг, що ми пройшли хороший табір. Багато читав перед боєм, що підтримують, фотографії викладають в соцмережі. Підтримують мене, Василя, Олександра. Велике спасибі, будемо намагатися тішити вас,
– підкреслив боєць.

Дивіться також: Блискавична перемога: з'явилось відео, як Гвоздик нокаутував суперника

Василь Ломаченко присвятив перемогу своєму другу Сергію Лащенку, якого вбили 9 квітня кілька років тому.

"Спасибі моїй родині. Всім українцям, які встали в 5 ранку. Тепер ми будемо постійно піднімати вас в 5-6 ранку найближчі 5-7 років. Ну, я планую, принаймні, так боксувати. Ми вас любимо. І хотів би передати привіт найбільшому своєму фанату – бабусі. Вона завжди дивиться по телевізору мене. Бабуся, не переживай, зі мною все добре!", – йдеться у відеозверненні боксера.

Дивіться також: Український вечір боксу в США: як Ломаченко, Усик і Гвоздик здобували яскраві перемоги

"Шановні фанати, любителі боксу, хто дивився. Дякую за підтримку. Приємно усвідомлювати, що вона є. Окреме спасибі тим, хто приїхав або живуть тут, тому що підтримка відчувалася. Однозначно не відчували себе в меншості. Всім спасибі, любіть бокс!" – сказав Олександр Гвоздик.

Нагадаємо, в ніч на 9 квітня в американському Меріленді пройшов вечір боксу за участі трьох українських боксерів: Олександра Усика, Олександра Гвоздика та Василя Ломаченка, які вибороли беззаперечні перемоги.