Зі старту Людмила Бабак відразу опинилися в трійці лідерів, яка, до речі стала потім і трійкою призерів, повідомили у Федерації каное України. Спочатку українка йшла третьою, поступаючись до 13-ти секунд лідеру в особі титулованої угорки Жанетт Лакатош – дворазової чемпіонки світу (2015, 2016). Втім вже до закінчення першого кола Людмила наздогнала грізного опонента, залишивши за спиною чешку Яну Єжову.

Читайте також: У росіянки відібрали медаль Чемпіонату Європи, віддавши її українці

Варто зазначити, що "права" Людмила Бабак йшла зліва, а "ліва" Жанетт Лакатош справа. Трохи не чіпляючись веслами і в такій, дещо в небезпечній зв’язці, вони й пройшли деякий час

Ще деякий час українка та угорка йшли поруч, поки Людмила Бабак не почала відриватися від суперниці. Відправившись в одиночне плавання, з кожним відрізком Бабак збільшувала свою перевагу: 0.52, 1.25, 2.04, 2.28, 3.06 і, нарешті, 3.20 на фініші.

Таким чином, Людмила додала звання чемпіонки світу до двох вищих нагороди чемпіонату Європи, які також були завойовані в цьому році. В минулому році вона стала бронзовою призеркою чемпіонату світу.