119-а ракетка світу Катерина Козлова успішно стартувала на хардовому турнірі серії WTA International в Ташкенті. У першому колі змагань українка впевнено розібралася з першою сіяною турніру – румункою Іриною-Камелією Бегу, що займає 53-е місце в світовому рейтингу, з рахунком 6:3, 6:2.

Читайте також: Українка Завацька здійснила неймовірний стрибок у всесвітньому тенісному рейтингу

На цьому ж турнірі інша українка Марта Костюк (123-я ракетка світу) не змогла пробитися до другого кола, поступившись вже в першому раунді представниці Нідерландів Аранті Рус, що займає 109-е місце в світовому рейтингу, з рахунком 4:6, 3:6.

Також українка Еліна Світоліна (6 ракетка світу) програла 20-й ракетці світового рейтингу Аріні Соболенко в другому раунді турніру WTA Premier у китайському місті Ухань – 4:6, 6:2, 1:6. Матч тривав три сети і майже 2 години. У першій партії Світоліна повела в рахунку після брейка на подачі Соболенко, але упустила перемогу, програвши два поспіль гейми на своїй подачі в кінцівці сету.

У другому колі турніру в Ташкенті Козлова зіграє проти француженки Фіони Ферро, яка в першому колі в трьох сетах обіграла хорватку Яну Фетт.

Катерина Козлова – Ірина Бегу 2:0 (6:3, 6:2)

Еліна Світоліна – Аріна Соболенко 1:2 (4:6, 6:2, 1:6)

Марта Костюк – Аранча Рус 0:2 (4:6, 3:6)

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24