Акобія у фіналі вагової категорії до 57 кг упевнено виграла у Марії Халіди з Білорусі – 8:0.

Срібним призером у заключний день першості Європи з жіночої боротьби стала Анастасія Лавренчук (65 кг), бронзовими – Катерина Зелених (62 кг) та Романа Вовчак (76 кг).

Днем раніше на п'єдестал піднялися Марія Винник, яка стала бронзовим призером у ваговій категорії до 50 кг, Вероніка Рибовалова (59 кг) та Крістіна Малявка (68 кг), в активі яких також бронзові нагороди.

Спорт 24 писав, що українська жіноча збірна з вільної боротьби стала першою в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи, який відбувся в Бухаресті, Румунія.