В рамках юніорського турніру Australian Open 16-річна Єлизавета Котляр поступилася представниці країни-агресорки Владі Мінчевій. Після матчу українка підійшла до сітки та потисла руку росіянці, повідомляє 24 Канал з посиланням на російські ЗМІ.

Читайте також "Героям слава": Світоліна передала привіт захисникам України після перемоги на Australian Open

Помилка, через яку українська тенісистка дуже шкодує

Цей епізод одразу підхопили пропагандистські ЗМІ. Вони почали тиражувати фотографію рукостискання, назвавши подію "маленькою перемогою".

На юніорському Australian Open жодної політики — росіянка Влада Мінчева та українка Єлизавета Котляр потиснули один одному руки. Зустріч виграла російська тенісистка з рахунком 6:2, 6:4. А українська тенісистка не побоялася наслідків — це маленька, але теж дуже важлива перемога!,
– написали пропагандисти у своїх ЗМІ.

Рукостискання Котляр та Мінчевої / скриншот з трансляції

Зазначимо, що росіяни скористалися хвилюванням та недосвідченістю нашої тенісистки. Після матчу це підтвердив батько Єлизавети. Вона вперше брала участь у турнірах такого рівня, а тому на автоматі виконала післяматчевий ритуал.

Це безумовно була помилка, через яку Ліза дуже шкодує і запевняє, що ніколи більше не дозволить нічого подібного. Завжди пам’ятатиме, хто є хто. Насправді вона щира патріотка України, завжди була такою, є і залишиться в майбутньому,
– розповів Костянтин Котляр.