Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, порівнявши вчинок українців із вчинком грузинського дзюдоїста, який переміг росіянина і вказав йому на грузинський прапор.

"Читаю в ЗМІ, що деякі українські спортсмени плачуться, що їм не дозволяють робити селфі з такими ж безідейними і безпринципними , бездуховними , безтурботними браттями... Я проти заборон, звичайно, бо це не метод. Але мене рве на шматки, роздирає , що ці спортсмени – всього лиш спортсмени, а не Громадяни великої і нескореної України", – зазначила Геращенко.

Вона пояснила, що громадянам нічого забороняти не потрібно, вони самі все розуміють і знають, "в тому числі і те, як Україні сьогодні потрібні перемоги, а не селфі".

Спорт – поза політикою. Але відчуття Громадянина – це не політика, це дещо інше і більше,
– констатувала віце-спікер.

Нагадаємо, 11 серпня у мережі з'явилось спільне фото спортсменів збірних України та Росії на Олімпіаді-2016 у Ріо. На фото: Ілля Марченко, Андрій Кузнєцов, тренер Дмитро Бричок, Євген Донський, Леся Цуренко, Ігор Куніцин, Денис Молчанов та Теймураз Габашвілі.Вчинок українських олімпійців уже розкритикував радник президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков. Він запропонував, щоб спортсмени віддали гроші, які були виділені на їхню поїздку в Ріо, у бюджет Збройних сил України.