Манчестер Сіті – Вотфорд 6:0
Голи: Д.Сільва, 26, Жезус, 68, де Брюйне, 61, Стерлінг, 38, 81, 88

На 26-й хвилині Давід Сільва ударом в дальній кут забив дебютний гол у зустрічі, а ближче до кінця тайму Габріель Жезус відзначився після ідеального пасі від Ріяда Мареза.

У другій половині протистояння побиття "шершнів" продовжилося. На 60-й хвилині Де Брейне познущався із захисників, обіграв голкіпера та забив у пусті ворота.

Але трьох голів "містянам" виявилося замало. Габріель Жезус та двічі Стерлінг, який у підсумку оформив хет-трик, встановили розгром 6:0.

Український півзахисник "Ман Сіті" Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь матч.

Варто зауважити що "Манчестер Сіті" цього сезону виграв усі три найпрестижніші англійські трофеї – АПЛ, Кубок Ліги та Кубок Англії.