Його "Гент" на виїзді грав проти кіпрського АЕК з Ларнаки. На 26-ій хвилині Яремчук вдало завершив атаку своєї команди. Хоча в цьому моменті варто відзначити й напарника українця, який пішов в обіграш декількох суперників та втратив м'яч. Його ж підхопив Яремчук та забив.

Окрім Яремчука, з перших хвилин також грав ще один українець – Ігор Пластун вийшов у центрі захисту. Роман Безус провів матч на лаві запасних.

Дивіться відео, де Пластун, Безус та Яремчук забили за "Гент" у чемпіонаті Бельгії

Яремчука замінили на 62-й хвилині, а матч закінчився внічию 1:1. АЕК зрівняв рахунок на 88-й хвилині.

Це не перші голи Яремчука у кваліфікації Ліги Європи. У матчі попереднього раунду він віддав два паси та забив два голи у матчі проти "Віторула". Згодом він забив цій же команді й на виїзді.