Український ходак Мар'ян Закальницький у запеклій боротьбі здобув золоту нагороду цих змагань, показавши час 3:46.32. Наш спортсмен випередив словака Тоза Матеджа (3:47.27) та білоруса Дмитра Дзубіна (3:47.59).

23-річний українець Мар’ян Закальницький мав другий результат сезону в Європі на дистанції спортивної ходьби в 50 км. Свій статус фаворита він впевнено підтвердив – українець лідирував другу частину дистанції і першим перетнув фініш.

На дистанції виступали ще двоє українців, Іван Банзерук і Валерій Літанюк, які стали 15-м та 17-м відповідно.

Зазначимо, що ця медаль стала першою на чемпіонаті Європи-2018 з легкої атлетики для збірної України.