Усі футбольні чемпіонати тимчасово зупинили через пандемію коронавірусу. В Європі ж з усіх національних чемпіонатів з футболу триває тільки один – в Білорусії.

У рамках другого туру чемпіонату Білорусії брестське "Динамо" помірялось силами із "Слуцьком". Єдиний гол у матчі забив колишній форвард київського "Динамо" Артем Мілевський. 35-річний українець вийшов у стартовому складі, а на 19-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі.

Це перша результативна дія гравця в сезоні 2020. Футболіст відзначився забитим м'ячем зі штрафного після скидання головою Олександра Нойка.

Трансляція поєдинку була доступна на YouTube-каналі Football Hub.

Гол Артем Мілевського дивіться відео:

У першому турі брестське "Динамо" зіграло внічию з дебютантом – ФК "Смолевичі" (1:1).

Мілевський відіграв в Слуцьку 79 хвилин, а український півзахисник Олександр Нойок – весь матч.

Євген Хачеріді не потрапив в заявку на матч.

Український захисник "Слуцька" Сергій Чеботаєв – в запасі.

Додамо, що станом на сьогодні, 28 березня, у Білорусії виявлено 94 випадки захворювання коронавірусом. Померлих немає.