Після першої спроби Гераскевич йшов на 15 місці, а за підсумками двох спроб піднявся на 14 місце. Влад, як і завжди, показав слабкий розгін, але зміг відіграти секунди на нижній частині треку. Загалом українець програв 3 секунди найкращому результату на етапі, пише SportArena.

Перемогу здобув росіянин Алєксандр Третьяков, який випередив корейця Сунбін Юна та іншого представника Росії, Нікіту Трєгубова.

14 місце Гераскевича особливо несподіване тим, що в Альтенбергу українець змагався вперше. Він раніше не їздив на цій трасі і не знав її, але одразу зумів показати хороший результат в складних погодних умовах: під час другого заїзду падав сильний сніг, що ускладнювало заїзди для скелетоністів.

На перших двох етапах Кубка світу Владислав фінішував 9-м (в Сігульді) та 18-м (у Вінтербергу). Після трьох етапів Кубка світу в Гераскевича 352 очки в загальному заліку та посідає 9 місце. Українцеві вдалося піднятися з 11-го на 9 місце завдяки тому, що збірна Німеччина провела дві заміни та двоє місцевих скелетоністів не брали участі в стартах у Альтенберзі.