Медаль найвищого ґатунку Україні принесли гімнасти Назар Чепурний, Ілля Ковтун та Володимир Костюк, які стали переможцями у командній першості.

Зазначимо, Назар Чепурний не вперше тішить вболівальників на олімпійських змаганнях міжнародного рівня – в активі юного гімнаста вже є золото в змаганнях команд на Юнацьких Олімпійських іграх-2018 у Буенос-Айресі.

До цього українці здобули дві срібні та три бронзові медалі. Першою стала медаль борця греко-римського стилю Олександра Яковлева (вагова категорія до 51 кг), який здобув срібло. Згодом борець греко-римського стилю Мар’ян Голубовський (до 65 кг) здобував бронзу. Бронзові медалі вибороли й борці вільного стилю Іван Терзі (до 51 кг) та Іван Семенов (до 65 кг). Після цього плавець Ростислав Крижанівський став віце-чемпіоном турніру. І от Назар Чепурний, Ілля Ковтун та Володимир Костюк принесли Україні першу золоту медаль. Відтак із шістьма нагородами в активі українці посідають восьме загальнокомандне місце.

XV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль триватиме в Баку до 27 липня.