Україна – Косово 7:1

Голи: Фаренюк, 12, Шотурма, 18, Сорокін, 23, 28, 33, Зварич, 25, Королишин, 34 – Руковці, 12

Українці першим пропустили у цій грі. Крашікі організував стрімку контратаку своєї збірної, віддавши на Керімі, який вивів на ударну позицію Руковці. Після удару Джетона Литвиненко врятував нашу команду не зумів.

Та вже за 40 секунд рахунок знову був рівним – Фаренюк на дальній штанзі замкнув пас від Шотурми. І саме останній вивів збірна України вперед у цьому матчі, забивши ще у першому таймі після подачі з кутового.

У другому таймі на паркет за збірну України вийшли Сорокін, Зварич та Королишин. Саме вони і організували п'ять голів у ворота суперників. Хет-триком відзначився Сорокін.

Свій другий поєдинок у рамках основного раунду європейської кваліфікації до чемпіонату світу збірна України проведе у п'ятницю, 25 жовтня. Суперником нашої команди стане збірна Словенії. Початок зустрічі о 21:00 за Києвом.

До еліт-раунду проб'ються перші та другі команди кожної з восьми груп основного раунду відбору. На наступній стадії 16 збірних 7 листопада поточного року розділять на чотири квартети, переможці яких напряму потраплять на чемпіонат світу. Поєдинки еліт-раунду відбудуться 28 січня – 2 лютого 2020 року. Команди, які посядуть у групах другі місця, вийдуть до плей-офф, в якому будуть розіграні ще дві путівки на Мундіаль. Стикові матчі заплановані на 9-е та 12-е квітня 2020 року.

Таким чином, шість команд європейського відбору приєднаються до Литви, яка прийматиме світовий форум 12 вересня – 4 жовтня 2020 року.