Спорт 24 писав, що в 1/16 фіналу Ліги Європи "Динамо" обіграло "Олімпіакос" (1:0), а "Шахтар" програв "Айнтрахту" (1:4). Київський клуб пройшов далі.

Читайте також: Хто вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

Перемога "Динамо" і вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи принесли Україні 0,4 бала в клубний рейтинг УЄФА. З урахуванням того, що всі бельгійські і турецькі клуби вилетіли, Україна гарантувала дев'яту сходинку за підсумками цього сезону.

В сумі п'яти компаній 2014-2019 років за цим рейтингом визначається представництво країни в єврокубках в сезоні 2020/2021. А якщо кияни ще доберуться до чвертьфіналу або далі, то можна помріяти і про повернення восьмої позиції.

Топ-10 таблиці коефіцієнтів УЄФА станом на 22 лютого

Які перспективи України в таблиці коефіцієнтів УЄФА?
Сьома, восьма і дев'ята асоціації в таблиці коефіцієнтів УЄФА мають абсолютно однакові квоти в обох єврокубках. А саме – п'ять клубів: два – в Лізі чемпіонів (один – в груповому раунді, один – в третьому кваліфікаційному) і три – в Лізі Європи (один – в груповому раунді, один – в третьому кваліфікаційному та один – у другому кваліфікаційному).

А ось 10 позиція при певних обставинах уже втрачає деякі привілеї (другий призер стартує в Лізі чемпіонів на етап раніше). Не кажучи вже про 11-у, яка, згідно з базовою сіткою, не дозволяє асоціації делегувати свій клуб автоматом в групу Ліги чемпіонів.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram