Україна – Іспанія 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14)

Збірна України з баскетболу на матч проти Іспанії змогла зібрати один з найсильніших складів за останні 10 років. Це і принесло Україні впевнену перемогу над Іспанією – 76:65.

Наша команда виграла першу чверть – 19:12, поступилася у другій 10-хвилинці – 17:22, знову зуміла збільшити свою перевагу в третій чверті – 20:17 і, нарешті, у четвертій чверті без питань залишила суперника за бортом – 20:14.

Увага уболівальників була прикута до наших представників НБА. Дебютував у збірній України Олексій Лень, можливо, через нерви був нерезультативним при штрафних кидках, але реабілітувався у гри.

Найрезультативнішим гравцем у цьому матчі став Святослав Михайлюк, який набрав 22 очки. 13 балів на рахунку В'ячеслава Кравцова та 11 – у Дениса Лукашова.

Наступний матч команда Євгена Мурзіна проведе 17 вересня проти Чорногорії в гостях.