Українська вісімка виборола "золото" у змаганнях в акробатичній програмі. Медаль стала третьою нагородою на етапі Кубка світу з артистичного плавання у французькому Монпельє.

Варте уваги Повний комплект медалей: українці здобули низку нагород на КС з академічного веслування – фото

Достойний виступ

Українські збірниці підійшли до змагань у статусі чинних віцечемпіонок світу в групі, здобувши "срібло" на минулорічному чемпіонаті світу. "Золотом" тоді українки поступилися команді Китаю, що у Монпельє також вийшла на старт у групі.

Українки виступали у Франції третіми, після команд США та Чилі. Однак після своєї програми "синьо-жовті" вийшли на проміжне перше місце, отримавши оцінку в 260.275 бала. Перевершити результат України у наступному виступі Китаю не вдалося (247.0583 бала). Цей показник став третім та поступився стартовому виступу США (252 бала). Україна вдруге поспіль виграла етап Кубка. До речі, у порівнянні з першим стартом українки набрали на 16 очок більше.

Медальний залік

  • Варто зазначити, що друге "золото" та одне "срібло" на етапі дозволило Україні закінчити турнір у трійці загального медального заліку.
  • Його з чотирма нагородами найвищого ґатунку виграла команда Японії (4 золоті та 4 срібні медалі), другим ж виявився Китай (три золоті та одна срібна нагорода).