"Синьо-жовті" через участь Білорусі бойкотували тогорічні змагання. За це збірну України позбавили місця в еліті й вона опустилася в нижчий дивізіон, пише 24 Канал.

Чудовий виступ збірної України

У ньому команда Миколи Костенка продемонструвала, що має грати проти найсильніших. "Синьо-жовті" стали чемпіоном Євроліги-2024 в дивізіоні В, здобувши всі перемоги на турнірі.

На груповому етапі Україна розгромила з однаковим рахунком 6:1 Ліван і Саудівську Аравію, а також переграла ОАЕ (5:2). У півфіналі ж підопічні Миколи Костенка не залишили шансів Латвії – 4:0.

У фіналі реванш за поразку у груповому раунді отримала шанс взяти збірна Об'єднаних Арабських Еміратів. Вона першою змогла уникнути розгрому від України та нав'язала справжню боротьбу, проте "золото" все ж таки дісталося нашим землякам.

Перебіг подій фіналу

Уже на першій хвилині "синьо-жовті" відкрили рахунок завдяки сильному удару Андрія Пашка з середини поля. Проте після цього суперники перехопили ініціативу та створили чимало небезпечних моментів.

Олександр Пославський декілька разів рятував наші ворота, однак на восьмій хвилині Омар Мусаб зрівняв рахунок, а вже через хвилину Юсіф Хумайд вивів свою збірну вперед. Олег Зборовський згодом ударом головою відновив паритет і команди пішли на першу перерву за нічийного рахунку – 2:2.

У другій 12-хвилинці Дмитро Войтенко вивів Україну вперед, а крапку в зустрічі на останніх секундах матчу поставив Олег Щитник. У підсумку, Україна тріумфувала з рахунком 4:2 та здобула заслужений кубок.

Зазначимо, що наразі невідомо, де виступатиме Україна наступного сезону Євроліги. Рішення буде приймати організація, що проводить змагання – BSWW.