Попередньо бій Хабіб – Фергюсон запланований на 18 квітня. Відбутися він має в Нью-Йорку. Однак саме це місто в США є першим за кількістю інфікованих на Covid-19.

США вийшли на перше місце у світі за кількістю інфікованих – понад 86 тисяч осіб (станом на 27 березня). З них 23 тисячі – лише в самому Нью-Йорку.

До слова 5 правил поведінки, які допоможуть подолати коронавірус: поради від ВООЗ та ФІФА

Тож в UFC подумують над тим, щоб перенести бої. Але і тут перед організаторами постала значна проблема. Хабіб Нурмагомедов заявив, що не планує битися під час Рамадану та 45 днів після нього.

"Я знаю своє тіло і як воно себе веде. Тому я не б'юся під час Рамадану і відразу після... Потрібно мінімум 45 днів на відновлення. Ми змагаємося на дуже високому рівні. Тому треба враховувати все. Це дуже складно і дуже небезпечно. Цілий день ти не п'єш, не їж. Можуть бути травми. Тому не можна спарингувати. Але навіть без спарингу це дуже важко", – приводить цитату Хабіба "СЭ".

У цьому році Рамадан відбудеться з 23 квітня до 23 травня. Тож якщо бій не відбудеться вчасно, його варто очікувати не раніше липня.