Для непереможеного Ісраеля Адесаньї це буде перший захист титулу, після того як він виграв його торік у Роберта Уіттакера. Суперником Ісраеля стане Йоель Ромеро, який за свою кар'єру також провів 18 боїв, програвши при цьому чотири. Варто ще відзначити, що Ромеро на 12 років старше.

Аналітики Parimatch дають Адесаньї 70% на перемогу. І це не дивно. Ромеро поступився у двох попередніх боях і досить несподівано отримав шанс битися за титул. Тут не обійшлося і без участі самого Ісраеля, який захотів зустрітися з Ромеро.

Це варто побачити UFC далі вражає нокаутами: китайський боєць здобув перемогу над "рок-зіркою" – яскраве відео

Йоель, якому вже у квітні стукне 43 роки, залишається відмінним бійцем. Але в пізніх раундах він починає здавати. Також багато сил у нього забирає скидання ваги. Ромеро може спокійно проводити бій, але потім вибухнути і застати суперника зненацька.

У Ісраеля відмінна ударна техніка і ніколи не знаєш, якою частиною тіла він завдасть удар. На щастя для Адесаньї, Ромеро практично не бореться, хоча Йоель – призер Олімпіади з вільної боротьби. Якщо ж він потягне Ісраеля в партер, у чемпіона виникнуть проблеми.

Спробує повернути свій чемпіонський пояс Йоанна Єджейчик. Після того як вона двічі програла Роуз Намаюнас, Йоанна спробувала щастя в найлегшій вазі, але і там програла Валентині Шевченко і тепер повернулася в більш звичну для себе категорію.

Оце так Бразилійка стала авторкою найшвидшого жіночого нокауту UFC: відео

Зараз її чекатиме в октагоні Вейлі Чжан, у якої 63% на перемогу від експертів Parimatch. Представниця Китаю програла лише раз, і то в першому поєдинку в професіональній кар'єрі.

Вейлі дуже впевнено перемогла Джесіку Андраде (та раніше відібрала чемпіонський пояс у Наманьюс) в титульному поєдинку. Чжан завершила поєдинок вже на першій хвилині. Втім, не варто забувати, що Ейнджейчік набагато досвідченіша і перевершує Вейлі в розмаху рук. Чжан же дуже швидко прогресує і ще явно не показала все, на що здатна.

Обидві дуже багато б'ють і досить точно. Швидкість і таймінг краще у Йоанни, зате Вейлі небезпечніша в партері. Але в Ейнджейчік дуже хороший захист від тейкдаунів і її складно утримати на канвасі. Бій буде явно захопливий.