Тепер слово взяв президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, який порадив Дмитру Підручному розв'язувати питання не через пресу.

Читайте також: Біатлон: Кузьміна виграла мас-старт у Нове-Мєсто, дві українки в топ-20

"У першу чергу, я б радив Дімі такі питання розв'язувати за столом на зборах команди, а не через пресу. Я був на двох етапах Кубка світу – в Поклюці й Хохфільцені, і ніхто з хлопців з приводу лиж до мене не звертався", – заявив Бринзак, інформує Biathlon.com.ua.

"Говорили про різні фінансові питання – підвищення зарплат, необхідності покупки нового прикладу, лиж тощо. Я і сам бачив, що не завжди лижі працювали найкращим способом. Але про те, що так гостро стоїть ситуація з мастилом лиж, я дізнався не з команди. Хоча я, напевно, перший, хто зацікавлений, щоб все було в порядку за всіма складовими роботи всередині команди.

Я для цього й приїжджаю на етапи Кубка світу, щоб збиратися разом, за одним столом, ставити питання, знаходити рішення. А не відкладати все на весну або виливати в пресу постфактум. Зараз же вийшов варіант "Валя Семеренко №2". Діма висловився на емоціях в прямому ефірі, а далі пішла хвиля обговорень, яка мало чим допоможе команді й тільки шкодитиме", – додав глава ФБУ.

Читайте також: Біатлон: Йоганнес Бьо виграв всі гонки у Нове-Мєсто, Підручний – у топ-20

Бринзак заявив, що в збірній розв'язуватимуть проблему. "У телефонному режимі проконсультуємося зі старшими тренерами команди, почуємо їхню позицію... Вже зараз після ряду дзвінків з обговоренням ситуації, що виникла, розумію, що не всі в сервіс команді однодумці".

Він відзначив, якщо це системна проблема, тоді потрібно зміцнювати сервісну бригаду.

Відзначимо, що сервісменами збірної України є словак Душан Отченаш, росіяни Роман Віролайнен та Дмитро Медвєдєв, а також українець Сергій Михайленко.

Нагадаємо, що український біатлоніст Дмитро Підручний жорстко розкритикував членів команди, які відповідають за підготовку лиж до гонок. Також українська біатлоністка Олена Підгрушна розповіла про те, що в команді не змогли добре підготувати лижі до гонок, що й стало причиною її невдач.