Футболіст, за виступами якого іспанський клуб стежив 7 років, нарешті приміряв футболку андалусійців. Офіційна презентація Коноплянки як гравця Севільї відбулась за участі президента клуба Хосе Кастро Кармони та спортивного директора Рамона Родрігеса Мончі.

Головний тренер "Севільї" Унаї Емері відомий своєю схильністю до ротації складу. Конкуренція за місце у стартовому складі Коноплянку не лякає, а навпаки лише мотивує.

Читайте також: Гвардіола підтримав партію, яка виступає за сепаратизм

Коноплянка перейшов до команди, яка щойно виграла Лігу Європи. Із наступним здобутим трофеєм український новобранець обіцяє не зволікати.

Сам Конопляка відомий своїм веселим характером примудрився розвеселити і іспанську публіку не втримавшись на ногах під час фотосесії. Наразі ж йому дісталась футболка без ігрового номера, з яким визначаться пізніше. Улюблена "десятка" Коноплянки у команді належить капітану Хосе Антоніо Рейєсу.

То ж не виключено, що український півзахисник змушений буде обрати інший номер. Що ж до іспанської мови, то її футболіст обіцяє вивчити вже найближчим часом.