Про це повідомляє ТАСС з посиланням на главу ВОБ (Всеросійське об’єднання вболівальників) Олександра Шпригіна.

"Вчора вдень в готель, де проживає делегація ВОБ, приїхала значна кількість поліцейських з автоматами, вони буквально заблокували готель, перекрили поверхи, поліція входила до кімнати за допомогою ключів покоївок, які відкривають всі номери. Більшість людей у цей момент були відсутні, оскільки ми були в Каннах, покладали квіти до пам'ятників російським воїнам, хтось був на пляжі. А ті люди, які були у готелі, піддалися неприємній процедурі: до них входили автоматники, будили, причому будили свистком, фотографували по пояс, забирали документи, переписували дані, проводили роз'яснювальні бесіди", – розповів Шпригін.

За його словами, весь алкоголь вилучили.

"Суть такого рейду ми не зрозуміли, але він стався і певним чином залишив негативні емоції", – заявив він.

Додамо, 12 червня влада Франції заборонила продаж і вживання алкоголю біля місць проведення матчів чемпіонату Європи з футболу і на фан-зонах.

Нагадаємо, у ніч на суботу російські вболівальники влаштували масову бійку з англійцями. А вдень сутички повторилися. Очевидці називають саме росіян винуватцями безладів, які сколихнули Марсель. А деякі кажуть, що дехто з них був озброєний ножами.