"Останні роки Маріуш Вах боксував за американською ліцензією, але якщо він зараз попросить нас про ліцензування, ми будемо змушені відмовити йому в цьому", - повідомив глава польського департаменту професійного боксу Кшіштов Красницький.

"Наша федерація входить в Європейський боксерський союз і ми повинні поважати рішення німецької федерації, яка також входить до EBU. Я не думаю, що якась європейська боксерська організація піде на порушення правил. Також, я не думаю, що в світлі допінгового скандалу, комісія якого-небудь американського штату видасть ліцензію Ваху", - додав він.

До слова, дискваліфікація польського боксера Маріуша Ваха після бою з Володимиром Кличком залишається актуальною. Його допінг-проба "В" також виявилась позитивною.

Нагадаємо, польського боксера Маріуша Ваха дискваліфікували на рік за вживання допінгу. Рішення про дискваліфікацію Ваха прийняла Федерація боксу Німеччини (BDB). Термін дискваліфікації буде відраховуватися з 10 листопада 2012 року. Окрім цього, боксер повинен заплатити штраф у розмірі 5,113 тисяч євро (6,8 тисяч доларів).

Бій Кличко - Вах пройшов у Гамбурзі і закінчився перемогою українського боксера. У поєдинку з Вахом Кличко захистив свої титули чемпіона світу за версіями IBF (Міжнародна федерація боксу), WBA (Всесвітня боксерська асоціація) і WBO (Всесвітня боксерська організація).