Попри перевагу “ведмедів”, в середині першого періоду “Тампа” приголомшила суперника, за півтори хвилини закинувши 3 шайби. Спочатку Шон Бергенхайм вдало зіграв на добивання. Далі Бретту Кларку ніхто не заважав промчати практично від своїх воріт і спокійно переграти голкіпера. Ну а третій гол від “блискавок” привіз захисник “ведмедів” Томаш Каберле, який подарував шайбу Тедді Пьорселлу. Лише після цього господарі зуміли відповісти. Ближче до перерви Тайлеру Сегуіну вдалось розмочити рахунок.

У другому періоді команди відзначитись не змогли. І вже у завершальній 20-хвилинці гості повністю поховали інтригу у матчі. Марка-Андре Бержерон та Сімон Ганьє довели рахунок до розгромних 5:1. А шайба від Джонні Бойчука на останніх хвилинах поєдинку вже ніякої користі “Бостону” не принесла. 5:2. Велика кількість помилок - “Брюїнс” дарує перемогу підопічним Гі Буше.