Ексчемпіон UFC у двох дивізіонах повідомив, що декілька днів тому мав оголосити світові про пожертвування на одному із телеканалів у США. Саме тоді йому повідомили сумну звістку

До теми Які спортсмени захворіли на коронавірус – список

Я взяв з собою всю сім'ю, цей виступ були готові транслювати всі ранкові ток-шоу у США. Мені подзвонили і повідомили, що моя улюблена маленька тітонька Енн померла. Моя бідна доброзичлива тітонька. Сестра моєї мами,
– написав Конор в інстаграмі.

Ірландець написав, що через коронавірус люди отримають хороші звички. Зокрема, гігієна рук та не торкання до власного обличчя.

"Спочивай з миром, Енн Мур, я люблю тебе", – додав МакГрегор.

Та згодом Конор заявив, що його тітка Енн померла не через коронавіруса, як він говорив раніше.

"Я хотів би уточнити: було підтверджено, що вона померла не від коронавірусу. Я дякую всім співчуваючих за підтримку, зараз я займаюся підготовкою до похорону. На жаль, багато зіткнуться з коронавірусом у найближчі тижні, докладіть зусиль, щоб бути поруч з друзями та сім'єю", – написав Конор.

Коронавірус у світі

  • Станом на 14 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 5 429 людей. Загальна кількість інфікованих – 145 369 осіб по всьому світу. Одужали понад 71 тисяча людей.
  • В Україні від коронавірусу 13 березня померла перша людина – жінка з Радомишля. У Радомишлі та Чернівецькій області ввели надзвичайний стан. Наразі в Україні ще двоє людей залишаються хворими на коронавірус.
  • Україна з 15 березня закриває усі наземні кордони, а також із 17 березня на два тижні зупиняє авіасполучення. В Україну буде заборонено в'їжджати іноземцям.
  • Українці, які прибуватимуть з тих країн, де епідемія коронавірусу, відправлятимуть на обсервацію.

Дивіться відео як вберегтись від коронавірусу