- Я знаю, що багато говорили - бою не буде. Але вони помилилися. Я тут, у відмінній формі і в мене є суперплан. Якщо чесно, я радий, що ми зустрінемося саме зараз, тому що тепер я досконалий, - сказав Девід Хей, чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версією WBA.

- У нас з Девідом довга історія, ми довго намагалися домовитися, призначали дати і все без результату. Але нарешті - ми в одній кімнаті. Девід в прекрасній формі і я цьому радий, для мене це виклик, - відповів Володимир Кличко, чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями WBO, IBF, IBO.

Хей не тільки у прекрасній формі, але й у звичному іміджі. На прес-конференції британець з'явився в черговій провокаційній футболці - на ній він відриває голову спортсмену, схожому на Володимира Кличка.

Вже за традицією Хей обізвав братів нудними боксерами і відмовився тиснути супернику руку, сказавши, що зробить це на шляху Кличко в лікарню після поєдинку.

Словесними ударами боксери будуть обмінюватися до кінця тижня. У суботу заговорять кулаки. На кону цього об'єднавчого бою багато - 4 чемпіонських пояси, шанс братів Кличко стати абсолютними чемпіонами світу в суперважкій вазі, і просто бажання провчити британця за всі образи і випади в бік Кличко.

- Це буде певна реабілітація для Девіда Хея, я хочу, щоб він став краще після цього бою. Те, що він робить і говорить, ні в які рамки не влазить. А футболку цю ... Він з'їсть її після бою! Що стосується його боксерських якостей - це інша тема. Не буду його недооцінювати, але і переоцінювати теж. Я зроблю все, щоб перемога була однозначною, а це перемога нокаутом. - Сказав Володимир Кличко.

Якщо на справжній ринг, боксери вийдуть тільки в суботу, то на віртуальному - бої йдуть вже повним ходом. Напередодні поєдинку команда Девіда Хея випустила комп'ютерну гру. У ній кожен бажаючий може спробувати себе в ролі британця і відправити в нокаут Володимира Кличка. Прихильники українця теж не сидять без діла. До кінця тижня вони обіцяють презентувати свою гру. У ній у гравця буде вже зовсім інше завдання - нагодувати Девіда Хея пігулками і допомогти йому підлікуватися після поразки.

Нагадаємо, трансляція об'єднавчого чемпіонського поєдинку відбудеться в суботу, 2 липня, о 23:00 на телеканалі "Інтер".

Відео прес-конференції -