Вперше трибуни "Роджерс Арени" вибухнули на 13-й хвилині матчу. Це Алекс Барроуз знайшов щілину між штангою та голкіпером і потужним кидком вразив ближній кут.

Усе з ніг на голову поставили 95 секунд всередині другого періоду. Спочатку Лючіч закинув дебютну для "Брюінс" шайбу в фіналі, зрівнявши рахунок. А через півтори хвилини Реккі вдруге запалив ліхтар за воротами "Ванкувера", примусивши канадську команду вперше в серії відігруватись.

Завдання виявилося “касаткам” по зубах. Даніель Седін не втрачає надій стати найкращим снайпером раунду плей-оф. Дев'ята шайба шведа забезпечила рівний рахунок за підсумком основного часу – 2:2. Довгоочікуваний овертайм довго не потривав. Лиш 10 секунд.

Уже перша атака "Кенакс" завершилася голом. Беззаперечним героєм матчу став Барроуз. Лівий вінгер втік у відрив, закотився за ворота і, вигулькнувши звідтіль, приніс своїй команді перемогу. 2:0 у серії. "Ванкувер" за два кроки від того, щоби вперше за 18 років привезти Кубок Стенлі до Канади.