Для 11-ї ракетки світу участь у півфіналі ґрунтового грендслему уже було найкращим особистим досягненням. Розраховувати на більше не дозволила Франческа Скьявоне, до слова чинна чемпіонка.

Складається враження, що саме на початку літа італійка виходить на пік форми і на її шляху краще не стояти. Тримати гру під контролем Бартолі вдавалось лише до восьмого гейму - італійка блискуче приймає по діагоналі і реалізовує перший і єдиний у партії брейк-пойнт – 6:3.

Куди більше попрацювати на прийомі довелось фаворитці у сеті №2. Розлючена улюблениця трибун повела 2:0 і здавалось візьме упевнений реванш. Та Скьявоне вчасно схаменулась, віддала суперниці лише один гейм і за підсумком півторагодинного протистояння стала фіналісткою турніру.

Захищати титул Франчесці доведеться від зазіхань китаянки На Лі. Представниця Піднебесної - уже давно не міцний середняк, що довела діставшись фіналу цьогорічного Австраліан Оупен. Перемога над Марією Шараповою - ще одне підтвердження блискучих кондицій азіатки.

Допомогти Лі дійти так далеко допомогла і сама суперниця, росіянка значно більше помилялась. У Шарапової, скажімо, аж 10 подвійних помилок. Власне саме десятою Марія завершила свій виступ на Ролан Гарросі. 4:6, 5:7.