В фінальному запливі на 50-метрівці брасом надії були на єдиного представника України Андрія Говорова. Втім, результат юного представника Дніпропетровщини не втішив. На фініші Говоров останнім торкнувся бортика, подолавши дистанцію за 23 та 63 соті секунди.

На цілих 0,5 українця випередив тріумфатор запливу Сезар Сьєло Фільо. Для бразильця ця золота нагорода стала вже четвертою на планетарних першостях у кар'єрі.

За крок від вісімки найкращих зупинилась Дарина Зевіна, яка долала 100 метрів на спині. У своєму півфіналі українка посіла 4 сходинку, подолавши дистанцію за 1,05. Лише 0,24 не вистачило Дарині, аби пробитись до фіналу.

Не було рівних на 100 метрах на спині Александру Дале Оену. Представник Норвегії промчав відрізок за 58,71. “Срібло” - у італійця Фабіо Скозоллі. “Бронзою” задовільнився південноафриканець Камерон ван дер Бург.

Ще два комплекти нагород розіграли у жіночих запливах. Американка Дана Волмер була найшвидшою у стометрівці батерфлаєм. Друга сходинка у австралійки Алішії Котс, “бронза” - за господаркою Їньг Лу.

У комплексі на 200 метрів китаянка Ю Ші Вен на останніх метрах виборола золоту нагороду. І знову “срібло” дісталось австралійці Алішії Котс. Третя сходинка в американки Аріни Кокорс.