У Ferrari заперечували можливі кадрові перестановки після сезону 2018 року, проте вважається, що власник команди Джон Елканн вже прийняв рішення про призначення нового керівника, повідомляє Autosport.com.

На рішення про заміну Аррівабене вплинули його помилки в управлінні командою, які стали ключовим фактором у поразці від Mercedes в Кубку конструкторів. Також керівник не зміг уникнути конфліктів між гонщиками Скудерії Себастьяном Феттелем і Кімі Райкконеном.

У минулому сезоні гонщики Ferrari Себастьян Феттель і Кімі Райкконен зайняли 2-е і 3-е місце в загальному заліку відповідно. Але в Кубку конструкторів італійській команді довелося задовольнятися другим місцем, поступившись першістю Mercedes.