Організація матчу коштувала 405,5 тисяч євро, з яких Україна перерахувала 345,5 тисяч євро, йдеться в прес-релізі Федерації шахів України.

Із суми, яку Україна сплатила, 245,5 тисяч євро — це кошти місцевих бюджетів Львова та області і 100 тисяч євро — це кошти ФШУ, отримані від спонсорів.

Попередньо, джерелом фінансуванням решти 60 тисяч євро (призові кошти Марії Музичук) передбачалась Львівська міська влада, яка вела переговори з пані Марією, щодо компенсації цих коштів у іншій прийнятній формі,
— йдеться в повідомленні.

Федерація шахів України вимагає у міської влади Львова пришвидшити переговори з екс-чемпіонкою світу Марією Музичук у світлі попередніх домовленостей.

Нагадаємо, що раніше заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко скерував листа на ім’я президента Федерації шахів України Віктора Капустіна з проханням врегулювати ситуацію і сплатити кошти. За його словами, заборгувала перед Міжнародною федерацією шахів саме ФШУ.

"Ця ситуація викликає у нас занепокоєння. Адже зі свого боку місто інвестувало 7,1 млн грн, область – 5,1 млн грн. Натомість Федерація шахів України не вклала жодної гривні. Для нас незрозуміло, чому Федерація шахів України досі не виплатила цієї суми", ― написав Москаленко в листі на ім’я президента ФШУ Віктора Капустіна.

Нагадаємо, українських шахістів дискваліфікували з міжнародних змагань через заборгованість Федерації шахів України перед Міжнародною федерацією.

Читайте також: Українка Музичук втратила світову шахову корону